Jaká rizika skýtá firemní majetek a jak je řešit?

Aktualizace: dub 8

Facility management má přesah i do systémů managementu kvality, environmentu i bezpečnosti a ochrany při práci. Proto jsem si do S-minute pozvala Vladimíra Baletku, se kterým jsem si popovídala o řízení rizik a způsobech jakými jim lze čelit.


🔊Věděli jste, že máte jako šéf firmy trestněprávní odpovědnost za správu majetku? Pokud nebudete mít revize v pořádku a něco se stane, že to „půjde“ za Vámi?

🔊Jaké jsou přínosy systému facility managementu konkrétně?

🔊Proč je nejenom v dnešní době dobré podporovat ve společnosti digitalizaci dat a procesů?


Podívejte se na video a napište nám do komentáře, pokud máte jiný dotaz. Pan Baletka Vám rád odpoví. Pokud máte zájem o jeho služby, link na jeho web je zde: https://www.egonaprofit.cz/sprava-majetku-a-nemovitosti/S-minute jsem připravila jako kratší formát oblíbených Čajů o páté. Snahou je, přinést Vám zajímavé informace do10 minut.


Všechny záznamy S-minute naleznete vždy na www.s-cope.cz/s-minute. Náměty na další témata případně konkrétní dotazy uvítám.Co Vás čeká příště?


Na konci ledna Vás čeká rozhovor s Márií Hužvárovou, ředitelkou kvality Penat Hospitals, o řízení kvality v prostředí nemocnic a jak se jí daří její činnost skloubit s COVID obdobím, kdy sama pomáhá na sále.

V únoru pak rozhovor s Odřichem Benešem , ředitelem kvality a logistiky ve společnosti Medin a.s., se který si popovídám o tom, jaký je rozdíl mezi distributorem-dovozcem-výrobcem z pohledu MDR (Medical Devices Regulation). Ale i o tom, jaká existují rizika v oblasti trestně-právní odpovědnosti vedení organizace.


Sledujte nás na dle libosti na FB, Li, IG, YT nebo se přihlaste k odběru našeho blogu. Děkujeme!


Ing. Veronika Soukupová

v.soukupova@s-cope.cz

+420 603 171 017


#bozp #risks #managementsystems #quality #ehs

8 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše