Kvalitář roku 2020, skupina QualiTea a eČaje o páté

Aktualizace: 10. lis 2020

Jen 2 dny zbývají do ukončení nominací v první online soutěže na českém a slovenském LinkedInu. Je ve Vaší firmě kolega kvalitář, kterého byste rádi nominovali a pomohli mu získat jednu ze zajímavých cen? Pak čtěte určitě dále.
Kde se vzala myšlenka soutěže a jak všechno souvisí se vším


Přesně před rokem v listopadu 2019 jsem v prostředí LinkedIn založila odbornou skupinu #QualiTea. Cílem je sdílet know-how v oblasti systémů kvality aj. Aktuálně je nás již 1200+ :-) Jde o uzavřenou skupinu, kam mají přístup pouze lidé dané profese.


Chtěli jsme se v příjemném prostředí kavárny My life is good (viz obrázek) tu a tam osobně setkávat na networkingových akcích, ale přišlo koronavirové období a stopka.

Řekla jsem si tehdy, že má plánovaná odborná videa uspíším a vyjdu ze své komfortní zóny. Slovo dalo slovo a s ředitelem NQA CZ Ing. Milanem Trčkou jsme se domluvili, že mi pomůže s oslovením vhodných hostů a od té doby natáčím online Čaj o páté, kam si zvu zajímavé hosty a záznam z těchto setkání na odborné téma dávám na YouTube volně k dispozici. Máme za sebou díly věnované automotive, kde jsme rozebírali třeba novou harmonizovanou AIAG-VDA FMEA. Ale i díly z oblasti Medical Devices, kde jsme hovořili o tom, co vše musíte splnit z pohledu legislativy, související a již brzy platné MDR či normy ISO 13485, pokud chcete vyrábět zdravotnické prostředky. Neopomněli jsme i oblast environmentu v souvislosti s ISO 14001a zabrousili jsme i do leteckého průmyslu viz AS9000 či do oblasti informační bezpečnosti v souvislosti s ISO 27001. Link na YouTube se záznamy je zde: www.youtube.com/channel/UCryOAMjtdews-LqcQT1H2dQVíce k soutěži, v čem je jedinečná?


Skupina QualiTea je složená z odborníků na systémy managementu, proto jsem přišla nyní, kdy slaví rok od svého vzniku, se Soutěží Kvalitář roku 2020.


Cílem je ohodnotit práci svých kolegů z oboru, zaměstnanců, poradců či lektorů, zkrátka lidí činných v oblasti systémů managementu a odměnit je dárkem, který je bude dále po profesní stránce rozvíjet. Pro letošní ročník jsem si vybrala za partnera soutěže NQA CZ, certifikační společnost, která věnovala krásné a hodnotné ceny.


Partner soutěže vybere z nominovaných 3 kandidáty. O jejich umístění bude po jejich krátkém představení rozhodovat obrovská odborná porota složená ze členů skupiny QualiTea využitím funkce hlasování, jejíž využití tímto způsobem jsem dosud nezaznamenala. Hlasování bude probíhat 2 týdny a bude spuštěno 12/11/2020 tedy v den, který je vyhlášen Evropskou organizací pro kvalitu #EOQ a Organizací spojených národů #OSN Světovým dnem kvality.


30/11/2020 tedy v den kdy končí listopad - Mezinárodní měsíc kvality, "převezmou" vítězové online ocenění v ZOOMu a video bude kolovat na česko-slovenském LinkedInu (dají-li nám k tomu své svolení).


Zapojte se do letošního prvního ročníku a nominujte do 11/11/2020 svého kandidáta. Toto je LAST CALL :-)


Přesná pravidla naleznete zde: https://www.s-cope.cz/soutez-kvalitar-roku-2020
Děkuji Vám za pozornost a těším se!

Veronika Soukupová

v.soukupova@s-cope.cz

+420603171017


Propojme se na LinkedIn, stačí otevřít LinkedIn a naskenovat tento QR kód ▶
#cajopate #qualitea #managementsystems #kvalitarroku #worldqualityday #WQD #ISO9000 #ISO9001 #ISO13485 #ISO14001 #ISO27001 #ISO37001 #ISO50001 #AS9000 #management #consulting #networking #audit #certification

45 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše