top of page

Kvalitářem roku 2020 se stal...

Aktualizováno: 29. 1. 2022

Bylo to tak těsné! Hlasování skupiny QualiTea měnilo pořadí nominovaných kvalitářů každým dnem.


A jak to nakonec celé dopadlo?Cílem soutěže Kvalitář roku je ocenit práci svých kolegů, ale i poradců či lektorů, zkrátka lidí činných v oblasti systémů managementu a odměnit je dárkem, který je bude dále po profesní stránce dále rozvíjet.

Pro letošní ročník jsem si vybrala za partnera soutěže NQA CZ, certifikační společnost, která věnovala krásné a hodnotné ceny pro všechny tři kandidáty vybrané do finálního kola.


Kdo rozhodoval o vítězi a jak soutěž vlastně probíhala?


Partner soutěže vybral z nominovaných tři preferované kandidáty.


O jejich umístění rozhodovala skupina QualiTea online hlasováním. Skupina QualiTea, kterou jsem založila před rokem na LinkedIn a která má k dnešnímu dni 1250 členů z řad odborníků na oblast managementu kvality z Česka i Slovenska! Sdílíme knowhow a využíváme všech možností, které nám LinkedIn nabízí.


Hlasování bylo spuštěno 12/11/2020 tedy ve Světový den kvality. Ukončeno bylo spolu s končícím měsícem kvality dne 30/11/2020.3 životní a profesní příběhy – 3 stupně vítězůHlasování se měnilo každou chvíli. Nakonec zvítězil František Orság, který po dlouhá léta pracuje jako manažer kvality ve společnosti Osram s.r.o. Vítěze nominoval jeho dřívější nadřízený, který s ním pracoval v Osramu řadu let.

Na druhém místě s nepatrným rozdílem skončil Petr Knápek, vedoucí zákaznické kvality, kterého za jeho lidský a kolegiální přístup, obětavé a svědomité nasazení v práci a odborné znalosti nominovali hned tři z jeho kolegů ze společnosti Varroc Lighting Systems.

A jen s malým rozdílem za ním se na krásném třetím místě umístila Marieta Pribišová, manažerka kvality ze společnosti ELLA-CS, s.r.o., která se se významným až rozhodujícím způsobem podílela na úspěšném zvládnutí převodu firmy od jedné notifikované osoby v CZ rovnou k té nejnáročnější – BSI.

Všem ještě jednou gratuluji! Děkuji partnerovi soutěže NQA CZ, hlasujícím i nominovaným kandidátům, a těším se na další ročník! Opět na LinkedIn a online!


Ing. Veronika Soukupová

v.soukupova@s-cope.cz


Více o soutěži naleznete na stránkách pořadatele www.s-cope.cz

Video z předávání první ceny zde:
41 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page