Manažeři, hrajte si jako děti!

Aktualizace: 18. pro 2020

Dětské hry v nás trénovaly mnohé dovednosti a když se nad nimi zamyslíme - najdeme inspiraci i pro oblast řízení našich firem.Podívejme se na některé z nich:


PUZZLE – vše souvisí se vším, vše do sebe zapadá a skládá se v jeden celek! Řiďte svou organizaci procesním způsobem.

MONOPOLY – plánujte finance s rozmyslem, mějte vize!

TIK TAK BUM – ano, když správně neodpovíte nebo nezareagujete včas – může to bouchnout – řiďte proto systematicky rizika!

LEGO – stavte jednotlivé systémy řízení na sebe, vrstvěte a doplňujte stávající strukturu – Annex SL Vám toto umožnuje.


CO JE #ANNEXSL ?

Dokument definující třetinu identického textu včetně pojmosloví pro všechny systémové normy a sjednocující jejich strukturu pro snazší integraci.


Integrujte systémy řízení - je to snazší pro Vás i auditory! Využijte link na soubor níže, kde naleznete nuance mezi jednotlivými systémy řízení tzv. „od Šumavy k Tatrám“.


Pozn1: v souladu se strukturou není pouze #ISO13485 pro oblast kvality u zdravotnických prostředků, ale na konci normy je přechodová tabulka.


Pozn2: aktuálně se Annex SL aktualizuje, ale Vy budete informováni, stačí nás sledovat, protože jsme součástí pracovní skupiny TNK6 při Úřadu pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví, která se na vývoji norem spolu s ISO podílí.


NQA-Annex-SL-Comparison-Tool
.pdf
Download PDF • 565KB


Veronika Soukupová

S-cope

+420 603 171 017

v.soukupova@s-cope.cz


#quality #iso9001 #iso45001#iso14001 #iso37001 #qualitymanagementsystem #auditor #managementsystems #internalauditor #iso27001

15 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

© 2021 S-cope, IMPRESSU